Tek Taş Yüzük ile Evlilik Teklifi

Tek Taş Yüzük ile Evlilik Teklifi

Sevdiğiniz kişiye evlenme teklifi yapmaya karar verdiğinizde, yıllarca beklenen bu ânı bir tektaş yüzük ile taçlandırmak artık neredeyse bir zaruret haline geldi.   Teklifiniz için şehirdeki güzel bir mekanda özel bir program hazırlayabilir, hoş bir yemeğin ardından teklifinizi yapabilirsiniz. Veya Kapadokya’da balonla gezinti yaparken, Bodrum’da su altında, Büyük Kanyon’da ve hatta Büyük Okyanus’un ortasında bile […]

28 Mart 2017 Salı - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Sevdiğiniz kişiye evlenme teklifi yapmaya karar verdiğinizde, yıllarca beklenen bu ânı bir tektaş yüzük ile taçlandırmak artık neredeyse bir zaruret haline geldi.

 

Teklifiniz için şehirdeki güzel bir mekanda özel bir program hazırlayabilir, hoş bir yemeğin ardından teklifinizi yapabilirsiniz. Veya Kapadokya’da balonla gezinti yaparken, Bodrum’da su altında, Büyük Kanyon’da ve hatta Büyük Okyanus’un ortasında bile sürpriz teklifinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ama bu özel anı ölümsüzleştirmeye nerede karar verirseniz verin, tartışmasız ihtiyacınız olan en önemli şey özenle tasarlanmış bir pırlanta tektaş yüzük olacaktır. Gerçekten de müstakbel eşinizle ömrünüzü geçirme niyetinizi sunmak için milyonlarca yılda oluşan nadir bir pırlantadan daha iyi bir seçenek bulunmaz. Hiçbir taşın sağlayamadığı eşsiz ışıltısı, bu doğa harikasına tanrı vergisi bir cazibe sağlar. Pırlanta tektaş yüzük seçiminizi, en az mekan seçiminiz kadar hatta daha büyük bir özenle yapmanız sizin faydanıza olacaktır. Özel bir uzmanlık gerektiren pırlanta seçimini bu işin uzmanlarından bilgi alarak gerçekleştirmenizi tavsiye ederiz. Renk, berraklık, karat ağırlığı gibi pek çok farklı özelliği bünyesinde barındıran ve çok ince farklarla birbirinden ayrılan pırlanta taşları, bir uzman yardımı olmadan karar verilemeyecek kadar detaylı bilgi ve deneyim istemektedir. Bunun için taş uzmanlarını kendi bünyesinde barındıran deneyimli firmalardan yardım alabilirsiniz. Model seçiminde ise tek taş yüzük, yanları taşlı tektaş, fantezi tektaş başta olmak üzere pek çok farklı model arasından kendi beğeninizi de seçiminize yansıtmayı ihmal etmemelisiniz.

 

Alışverişinizi yaparken uzun süredir, en özel pırlanta tektaş modellerini ustalıkla üreten ve güvenilirliği yıllar içinde tescillenmiş Sirius Pırlanta gibi firmalardan siparişinizi verebilir, internet üzerinden ürünlerini size sunan markaların Türkiye’nin en uzak köşelerine, tek taş yüzüğünüzü ayağınıza kadar ulaştırmasını sağlayabilirsiniz.

 

Seçtiğiniz tektaş yüzük elinize ulaştıktan sonra yapmanız gereken tek şey, müstakbel eşinize özel, bir benzeri daha olmayan pırlanta taşlı yüzük modelini en doğru zamanda sahibine teslim etmek olacaktır. Yüzüğün bir anda bir kadehin içinde mi ortaya çıkacağı yoksa kumsalın ortasında en beklenmedik zamanda mı parmaktaki yerini alacağı ise tamamen hayal gücünüze kalmıştır…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır. Bilgisayar
iPortal Kodlayan: Özer Gül
dövme silme kremi