ORİFLAME ÜYELİK

ORİFLAME ÜYELİK

  Dünya genelinde bilinen seçkin kozmetik ve kişisel bakım markalarından biri olan oriflame ile çalışmak ya da diğer bir ifade ile oriflame üyelik işlemlerini gerçekleştirmek, sizlere avantaj sağlayacaktır. Sisteme dahil olacak ve yeni çıkan marka ürünlerden anında haberdar olacaksınız. İndirimli ürün almanın ayrıcalığını yaşayacak ve aldığınız ürünleri çevrenize pazarlama şansına da sahip olacaksınız. Oriflame Üyelik […]

22 Mayıs 2016 Pazar - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

 

Dünya genelinde bilinen seçkin kozmetik ve kişisel bakım markalarından biri olan oriflame ile çalışmak ya da diğer bir ifade ile oriflame üyelik işlemlerini gerçekleştirmek, sizlere avantaj sağlayacaktır. Sisteme dahil olacak ve yeni çıkan marka ürünlerden anında haberdar olacaksınız. İndirimli ürün almanın ayrıcalığını yaşayacak ve aldığınız ürünleri çevrenize pazarlama şansına da sahip olacaksınız.

Oriflame Üyelik Avantajları Nelerdir?

Oriflame katalog içeriklerinde yer alan bütün ürünlerde, sahip olunma şansının yaratılması, üyeliğin sağladığı en büyük avantajdır. 1.000’e yakın ürün çeşidinden dilediğinizi inceleyebilir, dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Üstelik beğendiğiniz bir ürünü satın almaya karar verdiğinizde, sizlere verilen fiyat, geliş fiyatı olarak isimlendirilen fiyat olacaktır. Piyasadan alacağınız bir ürün, üye olduğunuz takdirde size %30 indirim ile gelecektir. Üye olduğunuz ve katalogu elde ettiğiniz anda, uygulayabileceğiniz iki yöntem bulunmaktadır. Kataloglarda yer alan her hangi bir ürünü kendiniz, eşiniz, arkadaşlarınız ya da çocuklarınız için satın alabilirsiniz. Ürüne ödeyeceğiniz para yine indirimli bedel olacaktır. Her ürün ihtiyacınızda aynı yöntemi kullanabilir ve ucuz bir şekilde markalı ürün sahibi olabilirsiniz. Her alış verişiniz için aynı şartlar geçerli olacaktır. Uygulayabileceğiniz ikinci yöntem ise, sizlere gönderilen kataloglardaki ürünleri satma şansınızın bulunmasıdır. Bu yöntemi kullanır iseniz, şirket tarafından görevlendirilen satış danışmanlarından biri konumuna geçmiş olursunuz. Ürünleri yine aynı şekilde indirimli fiyatlar ile alır ve ihtiyaç duyanlara, kendi kar oranınızı ekleyerek satabilirsiniz. Bu sizin kendi başınıza yapabileceğiniz bir ticari faaliyet olacaktır ve size ek kazanç getirecektir. Sistemin işleyişinde ise, siz çevrenizden elinizde bulunan katalog sayesinde, sipariş toplarsınız, topladığınız siparişleri merkezden istersiniz ve merkez size siparişler ile birlikte faturayı gönderir. Fatura bedelini ödemeniz için 21 gün süreniz bulunmaktadır. Siparişler elinize geçtikten sonra müşterilerinizi dolaşır, ürün bedellerini toplar ve fatura bedelini bahsedilen 21 gün içerisinde merkeze gönderirsiniz.Oriflame Fatura bedeli ile topladığınız ürün bedelleri arasındaki fark, sizin ticari faaliyetinizin yani çalışmanızın karşılığı olan karınız olacaktır. Bu sayede, hem siz indirimli ürün kullanmış olacaksınız, hem de sattığınız ürünler sayesinde kazanç elde edeceksiniz.

oriflame-haziran

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır. Bilgisayar
iPortal Kodlayan: Özer Gül
dövme silme kremi