Kadınlar Evlilik Öncesi En Çok Hangi Estetiği Yaptırıyor?

Kadınlar Evlilik Öncesi En Çok Hangi Estetiği Yaptırıyor?

Günümüzde artık son dönemin en çok yapılan trendi dudak dolgusu, dudakların daha dikkat çekici görünmesi adına yaptırılmaktadır. Böylelikle dudak çevresi hassas şekilde düzeltilerek daha düzgün görünüme sahip olması sağlanır. Ayrıca dudağın istenilen hacmi kazanabilmesi adına da hyalüranik asit kullanılmaktadır. Yapılacak olan dolgu sayesinde, tüm ağız daha uyumlu bir hale gelmeye başlanır. Anatomik olarak üst dudak […]

21 Mart 2017 Salı - 0 kez izlenmiş
Facebook 0 Twitter 0

Günümüzde artık son dönemin en çok yapılan trendi dudak dolgusu, dudakların daha dikkat çekici görünmesi adına yaptırılmaktadır. Böylelikle dudak çevresi hassas şekilde düzeltilerek daha düzgün görünüme sahip olması sağlanır. Ayrıca dudağın istenilen hacmi kazanabilmesi adına da hyalüranik asit kullanılmaktadır. Yapılacak olan dolgu sayesinde, tüm ağız daha uyumlu bir hale gelmeye başlanır. Anatomik olarak üst dudak alt dudaktan 1-2 mm daha önde olduğu için dudak şeklinin daha düzgün görülmesi adına bu tür dolgu işlemlerine daha fazla ihtiyaç duyulmaya başlanmıştır. Dudak doğuları daha çok dudak şekillendirme, dudak üstü ince barkod çizme, sarkan dudakları toparlama gibi durumlarda daha çok ihtiyaca dönüşerek kullanılmaktadır. Dudaklar son derece hassas organlar olduğundan dolayı bölgeye yapılacak dolgu ister istemez biraz ağrılı olabilecektir. Fakat çok fazla acı hissedilmemesi adına dudaklara daha çok lokal uyuşturucu verilerek ağrının az da olsa hafifletilmesi sağlanıyor. Ardından dudak dolgusu, ince uçlu enjeksiyon ile yapılmaya başlanır. Üstelik dolgu işlemi 10 dakika gibi bir süre zarfı içerisinde yapılmaktadır. Hızlı ve kolay olduğu için bekleme yapmadan aynı gün içerisinde dudak dolgunuzun yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Dudak Dolgusu Dudağa Zarar Verir Mi?

Son dönemde dudak dolgusunu düşünen kişilerin en çok kafasını bulandıran soruların başındadır. Fakat doğru adreslere gidip dudak dolgunuzu yaparsanız hiçbir şekilde istenmeyen etkilerle de karşı karşıya kalmamış olacaksınız. İsterseniz dolgu hakkında geniş bilgiye http://www.myraestetik.com/dolgu adresinden ulaşabilirsiniz.
dudak dolgusu görünümü

Dudak Dolgusu Kalıcı Mıdır?

İşlem yapıldığı andan itibaren hemen sonuç verebilme özelliğine sahip olan dudak dolgusunun, dudağınızı daha düzgün göstereceğini söyleyebiliriz. Dudak hatlarını daha göze hoş gelecek şekilde olmasını sağlayan dudak dolgusu, 10-15 dakika gibi yapılacak işlemler sonrasında bitiyor. Fakat dudak dolgusunu yaptıktan sonra bir şeyler yemek içmek yasaktır. Dudak dolgu işlemlerinde her ne kadar işlem sonrası biraz şişlik olsa da paniğe kapılmamalısınız. Çünkü şişlik bir süre sonra probleme dönüşmeden inecektir. Biraz ağrılı olsa da dolgu sırasında dudağa sürülecek lokal uyuşturucu özelliğine sahip kremler, ağrının daha da hafifletilmesine en iyi şekilde yardımcı oluyor. Biçimlendirme, hacimlendirme ve şekillendirme gibi dolgu işlemlerinde kullanılan hyalüronik asit dolgu enjeksiyonunun ise kalıcı olmadığını söyleyebiliriz. Fakat kişinin yaşam tarzından tutunda fiziksel yapısına kadar hemen her bir detay dolgunun daha uzun süreli olmasını belirleyen en temel faktörlerden birisidir. Fakat dudak dolgusunu bir kez daha yaptırmak yani tekrarlamak dudakta kalıcı olmasına zemin hazırlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır. Bilgisayar
iPortal Kodlayan: Özer Gül
dövme silme kremi