İlişkinize Değer Katacak Davranışlar

İlişkinize Değer Katacak Davranışlar

  Her ilişkide inişli çıkışlı yollar vardır. Bazen erkek haklı iken bazen de kız haklı olabilir. Bu durum kişiler arasında çoğu zaman kargaşaya ve anlaşmazlıklara yol açarak ilişkinin seyrini olumsuz yönde etkilemektedir. Şu unutulmamalıdır ki evlilik sadece yatak odasını paylaşmak değil, hayatın tamamını birlikte yaşamaya adamaktır. İlişkinizde asıl önemli olan bir birinizi gerçekten dinliyor ve […]

04 Mayıs 2017 Perşembe - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

 

Her ilişkide inişli çıkışlı yollar vardır. Bazen erkek haklı iken bazen de kız haklı olabilir. Bu durum kişiler arasında çoğu zaman kargaşaya ve anlaşmazlıklara yol açarak ilişkinin seyrini olumsuz yönde etkilemektedir. Şu unutulmamalıdır ki evlilik sadece yatak odasını paylaşmak değil, hayatın tamamını birlikte yaşamaya adamaktır. İlişkinizde asıl önemli olan bir birinizi gerçekten dinliyor ve karşınızdaki kişinin ne demek istediğiniz anlıyor musunuz? Dinlenilmediğini, kale alınmadığını düşünen kadın ve erkek gerçekten bu konuda asabi, hırçın ve kendini değersiz hisseder. Yapılan araştırmalar da bu durumu net bir şekilde ortaya koymaktadır. Herhangi bir konuda veya ortak bir sorunda eşi ile yada sevgilisi ile konuşan, ilgilenen kişiler arasında kurulan empati de bir birini dinlemeyen, boş konuşan çiftlere göre daha çok mutlu, mesut olmakta ve hayata bakış açıları pozitif olmaktadır.

Gereksiz ve boş konular yerine, bir birinizi kızdıracak ve hoşuna gitmeyen konular yerine daha yapıcı, işe yarar ve karşı tarafın hoşlandığı konulara meyillenmek her iki taraf içinde ciddi anlamda olumlu adımların atılmasını ve ilişkinin seyrini olumlu yönde etkimektedir. İlişkinizi sağlam temeller üzerine inşa etmek istiyorsanız eğer eşiniz veya çıktığınız kişiler ile konuşamadığınız konuları bütün çıplaklığı ile konuşarak arkasına sığınacağınız bir şeyin kalmamasına özen gösterin. Sanal sitemizde kendinizi rahat hissedeceğiniz, içinizden geldiği gibi davranacağınız kaliteli, seviyeli bir ortamda eğlenceli zamanlar beklemektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır. Bilgisayar
iPortal Kodlayan: Özer Gül
dövme silme kremi