Herbalife ile Sağlıklı Kalın

Herbalife ile Sağlıklı Kalın

Uzun yıllardır Türkiye’de satılan Herbalife Tarım Bakanlığınca onaylı bir üründür. Bir ilaç olmadığından ve ilaç etkisi göstermediğinden dolayı Sağlık Bakanlığınca onaylanmamıştır. Yani Herbalife ürünleri bir ilaç değildir. Sadece besin takviyesi sınıfına giren bir üründür. Bir sıvı takviyesi olarak da tanımlanabilmektedir. Herbalife 1 aylık program paketine ek olarak kullanabilirsiniz. Gün içerisinde tüketilmesi gereken sıvı miktarının dengelenmesi […]

20 Nisan 2017 Perşembe - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Uzun yıllardır Türkiye’de satılan Herbalife Tarım Bakanlığınca onaylı bir üründür. Bir ilaç olmadığından ve ilaç etkisi göstermediğinden dolayı Sağlık Bakanlığınca onaylanmamıştır. Yani Herbalife ürünleri bir ilaç değildir. Sadece besin takviyesi sınıfına giren bir üründür. Bir sıvı takviyesi olarak da tanımlanabilmektedir. Herbalife 1 aylık program paketine ek olarak kullanabilirsiniz. Gün içerisinde tüketilmesi gereken sıvı miktarının dengelenmesi için bu aromalı çaylardan tüketebilirsiniz.

4 farklı aroma seçeneği bulunan Herbalife Çay’ının en önemli özelliği, kilo aşağı beslenme programınız ile beraber düzenli tüketildiğinde ayda ortalama 4 kilo kadar zayıflamanıza yardımcı olur. Klasik orijinal tat, limonlu, ahududulu ve şeftali aromalı seçenekleri mevcuttur. Hazırlanışı da oldukça pratiktir. Yarım çay kaşığı ile hazırlanmaktadır ve her fincan Herbalife Çay’ı diğer çaylar gibi düşük kaloridedir, bir fincan Herbalife Çay toplam 6 kaloridir. Sıcak veya soğuk olarak nasıl isterseniz o şekilde tüketebilirsiniz. İçeriğinde az miktarda kafein ve antioksidan bulunmaktadır. Unutmayın Herbalife Biitkisel Konsantre Çay bir ilaç değildir. Sadece günlük su tüketiminizi dengelemenize ve kilo vermenize yardımcı olur. Ayrıca Herbalife Shake ürününe ek olarak tüketebilirsiniz. Aynı zamanda tokluk hissi uyandırabildiği için yemek yeme ihtiyacınızı azaltabilmektedir.  Herbalife Çayını hamile bayanların ve ilaç kullanan bireylerin, tüketmeden önce doktoruna danışmasında fayda vardır. Bitkisel bir ürün olduğundan dolayı, kullanılan ilaçların yan etkisini meydana getirme ihtimali olabilmektedir. Onun dışında herkesin gönül rahatlığı ile tüketebileceği bir besin takviyesidir. Ancak bir diğer husus besin takviyesi olması normal beslenmenin yerine geçebileceği anlamına gelmemelidir. Sadece bir sıvı ve besin takviyesi olarak görülmeli ve sağlıklı bir şekilde beslenmeye devam etmelisiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır. Bilgisayar
iPortal Kodlayan: Özer Gül
dövme silme kremi