Hem Sade Hem Gösterişli

Hem Sade Hem Gösterişli

  Yaşadığımız mekânlar doğal olarak rahatlığı ve huzuru aradığımız ortamlar olmaktadırlar. Günlük hayatın koşuşturması gereği çoğunluğumuz her ne kadar günün önemli bir bölümünü dışarıda iş hayatında geçirsek de evimize geldiğimizde huzurlu havası, konforlu ve işlevsel tarafı ile rahat bir ortam ararız. Bunun için yapılması gereken belki de en önemli hareket evimizin dekorasyonunu kendi zevkimize uygun […]

07 Mayıs 2017 Pazar - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

 

Yaşadığımız mekânlar doğal olarak rahatlığı ve huzuru aradığımız ortamlar olmaktadırlar. Günlük hayatın koşuşturması gereği çoğunluğumuz her ne kadar günün önemli bir bölümünü dışarıda iş hayatında geçirsek de evimize geldiğimizde huzurlu havası, konforlu ve işlevsel tarafı ile rahat bir ortam ararız. Bunun için yapılması gereken belki de en önemli hareket evimizin dekorasyonunu kendi zevkimize uygun bir şekilde düzenlemek olacaktır.

Ev içerisinde en çok zaman geçirdiğimiz bölümlerden birisi olan salon dekorasyonu evin diğer bölümlerinde olduğu gibi özen isteyen bir çalışma gerektirmektedir. Duvarlarda kullanılacak olan boyanın renginden salon içerisinde yer alan halı, perde koltuklar ya da mobilyaların rengine kadar gerekli olan uyumu yakalamak önem kazanmaktadır. Benzer şekilde aynı özeni mutfak dekorasyonu için de göstermek gerekmektedir. Özellikle bayanların çoğu vakitlerini geçirdikleri mutfaklarda tezgâh üstü dolapların alt kısımlarında LED ışıklandırma kullanılabilir.

Bunun yanında sarı ışık veren spotlar ile de farklı bir görünüm kazandırmak mümkün olmaktadır. Gerek salon dekorasyonu gerekse de mutfak dekorasyonun yanında banyo dekorasyonu konusunda da gerekli özeni göstermek sizlere keyifli bir ortam sunacaktır. Banyo tavanında kullanılacak olan özel malzeme ile hem rutubetli ortamın vereceği olası olumsuz etkileri ortadan kaldırmış olur hem de farklı desenlere sahip bir tavan görüntüsü elde etmiş olursunuz. Tüm dekorasyon işleriniz için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır. Bilgisayar
iPortal Kodlayan: Özer Gül
dövme silme kremi