Günlük Yaşamda İçgiyim

Günlük Yaşamda İçgiyim

Her gün rutin olarak giydiğimiz içgiyim ürünleri artık hayatımızın bir parçası halindedir. Öyle ki; evde, sokakta, sporda ve kısacası yaşantımızın her anında kıyafetlerimizin altındalar. Peki, her gün kullandığımız içgiyim ürünleri olmazsa olmazımızken, bu ürünleri almadan önce dikkatli olmanız gerektiğini biliyor muydunuz? Günün her saati vücudunuzla bütünleşmiş içgiyim ürünlerinin kaliteli kumaştan üretilmiş olması gerekmektedir. Rastgele alacağınız […]

30 Haziran 2016 Perşembe - 0 kez bakılmış
Facebook 0 Twitter 0

ic-giyim (3)

Her gün rutin olarak giydiğimiz içgiyim ürünleri artık hayatımızın bir parçası halindedir. Öyle ki; evde, sokakta, sporda ve kısacası yaşantımızın her anında kıyafetlerimizin altındalar. Peki, her gün kullandığımız içgiyim ürünleri olmazsa olmazımızken, bu ürünleri almadan önce dikkatli olmanız gerektiğini biliyor muydunuz?

Günün her saati vücudunuzla bütünleşmiş içgiyim ürünlerinin kaliteli kumaştan üretilmiş olması gerekmektedir. Rastgele alacağınız ürün vücudunuzda tahriş oluşumuna sebebiyet verir. Ayrıca kalitesiz ürün vücudunuzda tam oturuyor olsa da, bir süre sonra genişlediğiniz veya size dar geldiğiniz görebilirsiniz.

Piyasada var olan, çoğunlukla çin menşeli kalitesiz ürünlerde görülen sorunlar bununla da kalmıyor. Sentetik olan bu ürünler insan sağlığı için kanserojen maddeler içermesi sebebiyle oldukça tehlikeli ve ağır sağlık sorunlarına yol açıyor.

ic-giyim (2)

Doğru bedeni seçin

Bayanların çok sık aldığı ürünlerden biri olan sutyenler, alınmadan önce dikkat edilmesi gereken önemli bir içgiyim ürünüdür. Yanlış ürün seçimi sonucunda göğüs sağlığına zarar gelebilmektedir. Birçok bayan tarafından oldukça sık yapılmakta olan göğüs bedenine göre gözü kapalı bir şekilde sutyen seçimi, oldukça yanlış bir durumdur. Göğüs bedeni ölçüsü olarak zannedilen göğüs çevresi ölçüsünün göğüs büyüklüğü ile alakası yoktur ve sutyen almadan önce göğüs bedeninin tam olarak belirlenerek sutyen alınması doğru bir hareket olacaktır. Yanlış sutyen seçimi yapılması durumunda göğüslerde sarkma, sırt ve bel bölgesinde ağrı meydana gelir. Alacağınız bu içgiyim ürünün göğüslerinizi taşıyabilmesi ve göğsünüzün sutyen kalıbından taşmaması diğer bir önemli detaydır.

ic-giyim (1)

İnternetten Almak İsterseniz

İnsanların internet üzerinden içgiyim alışverişi yapmak istediklerinde merak ettikleri şeylerden biri ödeme yöntemidir. Tamamen güvenilir alışveriş için uygulanmaya başlanan kapıda ödeme yönteminde sıfır risk ile alışveriş yapmak artık mümkün. Ancak yapılan alışverişlerde doğru beden seçimi bu noktada çok önemli. Hijyen sebebiyle herhangi bir değişim veya iade şansı bulunmuyor. Kargonuzu teslim alırken kapınızda ister kredi kartınızla isterseniz de nakit olarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Unutmayın! Günün her anında vücudunuzu saran içgiyim ürünlerinizin sizi rahatsız etmemesi gerekir. Bunun için yapmanız gereken şey ise doğru ve kaliteli ürünü satın almak olacaktır.

http://www.icgiyimdunyasi.net/ic-giyim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır. Bilgisayar
iPortal Kodlayan: Özer Gül
dövme silme kremi