Gecelik Modelleri

Gecelik Modelleri

  Rahat uyuyabilmek ve eş ya da sevgili için seksi görünmek adına gecelikler kadınlar için önem taşırlar. Kullanım amacına göre geceliklerin özellik ve modelleri de değişmektedir. Örneğin penye gecelik modelleri daha çok evde rahat hareket etek ve özellikle uyurken ağırlık hissinin ortadan kalkması için tercih edilebilir. Diğer yandan satenden seksi gecelik çeşitleri daha çok özel […]

29 Haziran 2016 Çarşamba - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

 

Rahat uyuyabilmek ve eş ya da sevgili için seksi görünmek adına gecelikler kadınlar için önem taşırlar. Kullanım amacına göre geceliklerin özellik ve modelleri de değişmektedir. Örneğin penye gecelik modelleri daha çok evde rahat hareket etek ve özellikle uyurken ağırlık hissinin ortadan kalkması için tercih edilebilir. Diğer yandan satenden seksi gecelik çeşitleri daha çok özel gecelerde tercih edilebilir. Modeller ve ürün çeşitlilikleri her sezon değişebilmektedir. Dünya üzerinde çok ciddi bir sektör haline gelen gecelik sektörü bu çeşitliliğin bir açıdan sebebidir.

İç giyim sektöründe sanal alışveriş siteleri içinde fark yaratan Çamaşır Kazanı satış sitesi, en popüler erkek ve kadın gecelik markalarını aynı yerde toplayan ve bunun çevrimiçi satışını yapan kurumsal sitedir. 2013 yılından itibaren faaliyetlere başlayan firma, müşteri memnuniyetini ilk sırada tutan satış öncesi ve sonrası hizmetlerde benzerlerine fark yaratan bir firmadır. Gizli paketleme prensibiyle çalışan firmadan alınan ürünler bu şekilde içeriği belli olmadan alıcılarına kargoyla ulaştırılmaktadır. Diğer yandan firmanın ayırt edici bir diğer önemli özelliği kaliteli ürünleri aynı yerde toplamasıdır. Gümüş, Orkide, Kom, Yeni İnci, Nurteks, Nilay, Anıt, Bone Club, Le Jardin, NBB, Pierre Cardin ve daha birçok marka site üzerinden gecelik modelleri vs. satışı yapmaktadır. Ancak sitede yapılan satışlar sadece gecelik modelleri ile sınırlı değildir. Çeyiz setleri, ev giyim, hamile giyim, erkek giyim kategorilerinden birçok ürünü sitede bulabilirsiniz. Kumaş ve model seçeneği bakımından zengin bir içeriğe sahip site onlarca yeni sezon ürününü aynı anda aynı yerde bulmanızı sağlar.

Sitede alışveriş ve sonrası hizmetlerden bahsetmek gerekirse, sepete eklenen gecelik ya da bezeri ürünleri kolayca satın aldıktan sonra, size hafta içi en geç iki gün içinde ulaşmasını bekleyebilirsiniz. Ürün alındıktan kısa süre sonra gizli paketle kargoya verilir. Ürün size geldiğinde dikkat etmeniz gereken nokta paket kontrolü yapmanızdır. Fiziksel olarak paketin zarar görmemiş olması, ürünün yırtılmış açılmış çatlamış paketlerde size gelmemesi gerekir. Bu gibi durumlarda ürünü teslim almadan geri gönderin. Eğer pakette bir sorun yoksa ama üründe bir problem varsa bu urumda kargo seri numarasını firmaya bildirin.

gecelik

gecelik

 

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır. Bilgisayar
iPortal Kodlayan: Özer Gül
dövme silme kremi