EN ÖZEL SORULARIN EVET CEVABI İÇİN TEKTAŞ YÜZÜKLER

EN ÖZEL SORULARIN EVET CEVABI İÇİN TEKTAŞ YÜZÜKLER

  Sadece evlilik tekliflerinin değil; doğum günü, yık dönümü ya da sevgililer günü gibi zamanların en özel hediye seçimleri olan tektaş yüzükler her gelin adayının verdiği sözü ifade eden takı seçimleri olacaktır. Çok farklı tasarımlarda tektaş modelleri olabilir. Grt özelliklerine göre ve altın özelliğinin kaç ayar olduğuna göre fiyatlandırılır. Modeller arasında elmas olan yüzüklerin yanında […]

02 Şubat 2016 Salı - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

 

Sadece evlilik tekliflerinin değil; doğum günü, yık dönümü ya da sevgililer günü gibi zamanların en özel hediye seçimleri olan tektaş yüzükler her gelin adayının verdiği sözü ifade eden takı seçimleri olacaktır. Çok farklı tasarımlarda tektaş modelleri olabilir. Grt özelliklerine göre ve altın özelliğinin kaç ayar olduğuna göre fiyatlandırılır. Modeller arasında elmas olan yüzüklerin yanında son dönemlerde pırlanta tercihleri de oldukça fazla artmıştır.

Sarı altın modelleri arasında ortada bulunan taşı ile en klasik modelleri oluşturulmaktadır. Bu taşlar kare; dikdörtgen ya da elmas modellerinde olabiliyor. Yüzük modellerinde baz durumlarda kenar kısımlarda da yarım tur taşlarla bezenmiş olabiliyor. Y Model olarak yuvarlak olabildiği gibi elmas modelinde daha sivri ve orijinal modellerde bulunabiliyor. Beyaz altın olabilen modeller bazı tasarımlarda iki renk olarak kullanılabilmektedir. Kenar kısımları baskılı modellerde olabilen tektaşlar tasarımlarından çok sundukları anlamları ile konuşulmaktadır. Kalp, yıldız ya da farklı özel figürler yüzük modellerinin kenar kısımlarında bulunabilmektedir.

Bu alanda en göz alıcı tektaş modelini seçebilmek için http://dugunmevsimi.com/alyans-ve-taki adresini ziyaret edebilirsiniz. Şehrinizi seçerek çevrenizde olabilen kuyumcu ya da sarrafları listeleyebilir ve firma profillerini inceleyerek firmalar hakkında ayrıntılı bilgiler alabilirsiniz. Ücretsiz fiyat teklifi alabilmek için formlarınızı doldurabilir ve iletmek istediğiniz mesajınızla birlikte formu göndererek en kısa zamanda size geri dönüş yapılmasını sağlayabilirisniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır. Bilgisayar
iPortal Kodlayan: Özer Gül
dövme silme kremi